درگیری نیروهای امنیتی با معترضان به افزایش قیمت بنزین؛ حمله به «انبار نفتی» در سیرجان

 

تجمع اعتراضی به افزایش قیمت بنزین در بهبهان

تجمع اعتراضی به افزایش قیمت بنزین در بهبهان

 دیدن نظرات

در شماری از شهرهای ایران شامگاه جمعه، ۲۴ آبان، تجمع‌هایی در اعتراض به سه برابر شدن قیمت بنزین برگزار شده است. گزارش ها حاکی است که در شهرهایی مانند مشهد، اهواز و سیرجان درگیری‌هایی بین نیروهای امنیتی و معترضان روی داده است.

خبرگزاری دولتی ایرنا می‌گوید، اعتراضات در شهر «سیرجان شدید بوده است.»

طبق این گزارش معترضان در سیرجان به «انبار نفتی این شهر و با هدف آتش زدن آن» حمله کردند که با واکنش «نیروی انتظامی» این تلاش معترضان «ناکام ماند».

خبرگزاری فارس هم می‌گوید، اعتراضات در خوزستان و سیرجان کرمان بیشتر بوده است.

بر اساس گزارش های منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی یکی از معترضان در شهر سیرجان کشته شده است. با این حال، رادیوفردا نمی‌تواند صحت گزارش و ویدئوی منتشر شده در این‌ باره را تایید کند.

برخی ویدئوهای منتشرشده حاکی از به آتش کشیده شدن دست‌کم یک پمپ بنزین در سیرجان است.

ایرنا همچنین می‌گوید، در مشهد از حدود ساعت ۱۹ آمدوشد کند خودروها و حضور ده‌ها نفر معترض در محدوده تقاطع بلوار وکیل‌آباد و خیابان دانشجو بود که با تذکرات پلیس و برخی شهروندان این اعتراض پایان یافت.

برخی تصاویر ویدئویی منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می‌دهد نیروهای امنیتی در مشهد کوشیدند با شلیک گاز اشک آور معترضان را متفرق کنند.

 

 

معترضان ,سیرجان ,گزارش ,منتشر ,می‌گوید، ,بنزین ,نیروهای امنیتی ,می‌گوید، اعتراضات ,افزایش قیمت ,قیمت بنزین منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تی تی بول مشاوره و اجرای بوستر پمپ آتش نشانی گرمایش برودت پارس رساله و مطالعات معماری فروشگاه پرستار ایران تدریس خصوصی مهدکودک دو زبانه ی وروجک ها مطب ایمپلنت تهران|دکتر وحید دهقان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پدافند غیر عامل اخبار فوتبال ملی و باشگاهی